ΦόρουμΦόρουμ    ΠόρταλΠόρταλ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πώς σας φαίνεται το forum μας?
Σαβ Dec 26, 2009 9:22 pm από Grim Reaper
Πείτε μας …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 18
εν αρχή ειν τα λαμόγια....
Κυρ Mar 09, 2008 4:31 pm από radiki
βασικά …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 0
Ψηφοφορία
Πώς σας φαίνεται το forum μας?
 Τέλειο!
 Αρκετά καλό!
 Μέτριο...
 Δεν με τρελένει...
 Χάλια...
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
Οκτώβριος 2014
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Για να βλέπουμε την ώρα
Πειρατής Μαυρογένης
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Top posters
Grim Reaper

hionath1980

radiki

MiK3

jomag

KatRina

Hax

vkanta

ntiplamogio

anelehtos

Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 214
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η gournas

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 2405 θέματα σε 1419 θέματα
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 106, στις Τετ Dec 23, 2009 12:35 am
The Lamogia On Facebook!
Πρόσφατα Θέματα
» Θα τρώγατε σε ένα εστατόριο- τουαλέτα;
Σαβ Μαϊος 12, 2012 12:13 pm από hionath1980

» Video games που αντί χειριστηρίου, παίζονται... κατουρώντας!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 12:03 pm από hionath1980

» 62 μαθητές "βλέπουν" ufo να προσγειώνεται στο σχολείο τους!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 9:05 am από hionath1980

» Άγνωστο ιπτάμενο αντικείμενο κατά τη διάρκεια αεροπορικών επιδείξεων!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:54 am από hionath1980

» Τι είναι το λευκό ιπτάμενο αντικείμενο που καταγράφηκε δίπλα σε πολιτικό αεροσκάφος;
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:51 am από hionath1980

» Τι είναι το άγνωστο αντικείμενο που εντοπίστηκε κοντά στον Ήλιο!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:45 am από hionath1980

» Σε ποια απόσταση από τη Γη θα περάσει ο αστεροειδής το 2013!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:31 am από hionath1980

» Ετοιμάζουν ασπίδα της Γης, για αστεροειδείς και κομήτες.
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:17 am από hionath1980

» Καλώς ορίσατε στο διάφανο αεροπλάνο!
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:13 am από hionath1980

» Μαγεία στις Μαλδίβες
Σαβ Μαϊος 12, 2012 8:00 am από hionath1980

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
duty player company εγκυκλοπαιδεια road ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ εξομολογηση Fast Furious ακόμα windows ΤΑΙΝΙΩΝ μύθοι radiki Χρήσιμα teamspeak battlefield ερωτικη links 2012 download ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ γεωγραφικη μέσω super destinator
Share | 

ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hionath1980
Λαμογιοσυντονιστής
Λαμογιοσυντονιστής

Female
Αριθμός μηνυμάτων: 628
Τόπος: Thessaloniki
Ασχολίες: pc games,cinema,taxidia
Χιούμορ: mpooooliko....lol
Registration date: 21/03/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ!!!!   Σαβ Jan 17, 2009 10:35 am

ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΘΕΣΗ!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 8 ΩΡΙΤΣΕΣ....( ...$υ@#$#$*%&()%#....!!! )

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΙΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ....!!!!

ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠ'ΕΞΩ Ο ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ..Γ..ΜΩ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ Γ..ΜΩ.. ) ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ....ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ (΄Η ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ) ΕΝΑΝ 3ΠΛΟ ΒΑΡΗ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΣΟΥ ΜΑΤΙ...ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ....!!
ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ( ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ) ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ...!! Η ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΠΑΣΙΕΝΤΖΑ ΕΧΕΙ,ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ,ΠΕΘΑΝΕΙ....ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΤΑ CHAT ROOMS ΤΑ FORUM....ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΛΑΚΩΝΕΣΑΙ...!!!
ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ...(ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΡΡΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ....)....ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..!
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΑΕΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣ......ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ!!!
ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΤΑΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ...! ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΕΡΙΔΑ ΓΥΡΟ...ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΙΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕΛΑΤΗΣ...."ΑΑΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΤΡΩΤΕ...ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ..." ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΚΑΘΕΤΑΙ...!!!!!!!!! affraid .....ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ...ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΩΜΕ...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΒΡΟΜΟΚΟΠΗΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΙ...ΠΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ....ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΦΑΪ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΦΟΡΕΣ ΣΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΕΚΟΠΤΑΝ ΤΗΝ ΜΑΣΑ...%#$@#$#
ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΚΡΥΟ (grrrrrr) ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ...ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....ΜΑ Κ Α Ν Ε Ν Α Σ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ...ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΕΙ...ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΕΙΣ...ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΤΑΧΤΟΘΗΚΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΠΙ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ!!!
ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ....( ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ.....ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ? ΣΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ?)...ΞΕΚΙΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ...ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ 5-6 ΑΝΙΔΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ....ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΓΕΜΑΤΗ ΝΕΥΡΑ ΘΑ ΜΑΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΨΕ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....'Η ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...!!!

ΤΕΛΙΚΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΩ.....ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?? Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Go down

ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  :: -